PERSONAL

Ola Olofsson

Pastor / Föreståndare
0340-54 51 80
ola@pingstvarberg.se

Semias Schenberg

Verksamhetsledare Second Chance/LP
0340-54 51 81
semias@pingstvarberg.se

Veronica Wågenberg

Pastor med ansvar för barn och familj
0340-54 51 83
veronica@pingstvarberg.se

Johanna Törnqvist

Ungdomsledare
0340-54 51 82
johanna@pingstvarberg.se

Irene Bengtsson

Administratör / Ekonomi
0340-54 51 86
irene@pingstvarberg.se

Christian Bergström

Platsansvarig LP
0340-61 16 00 (välj LP-kontakten)
christian@pingstvarberg.se

Kontakta oss




    Godkännande av hantering av dina personuppgifter. Detta kommer hanteras av våra pastorer.

    Denna hemsidan använder cookies. Av att fortsätta denna sidan så accepterar du vårt användande av cookies  Lär dig mer